W moim innym świecie jest inna prawda...

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Wkrótce się uduszę. W bezdusznym świecie wypranym z prawdy. Serce przegrywa z uczuciem pogardy.
Tagi: tekst
28.08.2013 o godz. 20:05

Chciałabym móc cofnąć czas i przeżyć te kilka chwil jeszcze raz. Nie zmieniać nic i znowu nie wiedzieć co może z tego być.
Tagi: tekst
28.08.2013 o godz. 18:58

Mówią "Ryj nie szklanka nie zbiję się", ale blizny pozostają.
Tagi: tekst
28.08.2013 o godz. 18:57

Czego chcesz?Chyba sama powoli nie wiem czego chcę. Ale od początku. Dzisiaj kolejny dzień przeleciał szybko, rodzinnie. Przyjechała babcia z kuzynami i tak od rana do samego wieczora siedzieliśmy razem. Trochę głowa mi pęka, bo jako, że są jeszcze dziećmi było dużo gonienia się, krzyków, pisków... I zostawili po sobie niezły bałagan. Rozumiem, że są dziećmi, ale dzisiaj byli naprawdę nie znośni. Była ich tylko trójka, a ja czułam się jakbym miała tu całe przedszkole. Babcia mówiła, że tak jest co dzień. Serce mi się ściska jak widzę ich zmianę od małego. Zmianę na gorszę. Pamiętam kawałek swojego dzieciństwa, też byliśmy mali z innym kuzynostwem, bawiliśmy się razem, ale tacy nie byliśmy. Ale ogólnie jakoś to się przeżyło i ten czas przynajmniej lepiej zleciał niż wczoraj.
A tak z innej strony to ostatnio dużo myślę nad swoim życiem i bardzo chciałabym je zmienić, je i siebie. Chciałabym przestać być taką pesymistką. Cały czas myślałam, że jestem realistką, a to realia są takie szare, ale ostatnio powoli zaczęły otwierać mi się oczy i zobaczyłam tą cienką linię pomiędzy realizmem, a pesymizmem, którą, nie wiem kiedy, przekroczyłam. Mój świat obraca się wokół czerni, która powoli stała się moim ulubionym kolorem, wokół żyletek, krwi, cięcia się, wokół przygnębiających obrazów i instrumentali. Pewnie tego wszystkiego tak do końca nie zmienię, nawet nie chcę, bo to coś co lubię i mi się podoba, ale chciałabym wprowadzić trochę pozytywnego myślenia, uwierzyć, że może być dobrze, dodać kolory tej szarości.
Dzisiaj wprowadziłam do swojego życia projekt "butterfly". Ma to pomóc ludziom zakończyć przygodę z samookaleczaniem się. Jeśli się z tym jeszcze nie zetknęliście (przyznaję, że to już trochę trwa, a sama dowiedziałam się niedawno), to dodam pod wpisem link do strony z tym. Ogólnie polega to na tym, że rysuje się na ciele motyla i nadaje się mu imię jakiejś osoby ważnej dla nas. Jeśli użyjesz żyletki - zabijesz go. Ja jestem dość sentymentalną osobą, więc mam nadzieję, że uda mi się to. Narysowałam pierwszego czarnym długopisem na dłoni, koło kciuka. Lubię teraz ruszać palcami, bo wygląda jakby latał, ehehe. A imię nosi po Piotrku. Z dnia na dzień staje się dla mnie coraz ważniejszą osobą, no i właściwie to dla Niego to robię. Umówiliśmy się, że spróbuję dla Niego z tym skończyć. Mam zamiar narysować jeszcze drugiego po Kamili. To są teraz dwie najważniejsze osoby w moim życiu. Eh, zaskakujące jest jak ta lista najbliższych z czasem się zwęża...
Kolejną wielką zmianą jaką chcę wprowadzić to zakończenie kontaktu z Panem I. Po raz kolejny, ale tym razem naprawdę. Czuję, że teraz bym sobie poradziła jeśli już bym się na to zdecydowała. Ostatnio mało rozmawiamy, nawet nie czuję tego związku, tego, że zależy mu na mnie, że mnie kocha, często dręczą mnie wątpliwości, powoli przestaję wierzyć w Jego szczerość przez Jego zachowanie. To wszystko przysparza mi też tyle stresu, a ja nie mogę się teraz denerwować, jestem w trakcie leczenia i to by wszystko zepsuło, mam ograniczyć stres, a ja tak się tym wszystkim przejmuję, tak często przez to wszystko płaczę... Eh. Jeszcze nie jestem tego wszystkiego pewna, trochę czuję się jakbym nie wiedziała czego tak naprawdę chcę, może jednak nie wiem, ale coraz częściej o tym myślę i za każdym takim razem troszeczkę mocniej się w tym utwierdzam. Jednak będę potrzebowała jeszcze na pewno dużo czasu żeby to zrobić, bo na razie nie czuję się na siłach. Dużo wsparcia. I teraz poczułam się pięknie, bo pięknie jest poczuć taką pewność, że jest osoba, która Cię w tym wszystkim wesprze. Pomyślałam tak właśnie, że mi pomoże, na pewno i zrobiło mi się cieplej. Zaczynam czuć coś większego, coś co jest realne i dlatego myślę, że może jednak jeszcze uda mi się ułożyć to życie. Tylko trochę brak mi pewności co do odwzajemnienia tego, dlatego znów jest potrzebne to "dużo czasu".

Pozdrawiam.

Weer
Tagi: Specjalne
27.08.2013 o godz. 20:58

Można tęsknić za czymś czego się nie zna? Za czymś co nigdy nie było Twoje? Czy ta tęsknota jest normalna?
Tagi: tekst
27.08.2013 o godz. 20:09

Mam rozpierdol w psychice.
Tagi: tekst
27.08.2013 o godz. 20:06

Uważaj czego pragniesz, bo możesz to dostać tak po prostu, od tak.
Tagi: tekst
27.08.2013 o godz. 19:59

Czy kiedykolwiek przyszło Ci do głowy kim tak naprawdę jestem?
Tagi: tekst
27.08.2013 o godz. 19:54

W środku mam pustkę, lecz pokaże wszystkim, że jestem szczęśliwa.
Tagi: tekst
27.08.2013 o godz. 19:50

Ona uwielbiała z nim pisać po nocach, on uwielbiał robić jej nadzieję.
Tagi: tekst
27.08.2013 o godz. 19:49

Ci, którzy budzą lęk, z reguły wiedzą co robią.
Tagi: tekst
27.08.2013 o godz. 19:47

Bądźmy egoistami, pijmy, palmy róbmy melanż każdej nocy zapominając o miłości.
Tagi: tekst
27.08.2013 o godz. 19:46

Jeśli świat zrobi ze mnie dziwkę to ja zrobię ze świata burdel.
Tagi: tekst
27.08.2013 o godz. 19:45

Pewnym osobom wybaczymy rzeczy, których innym nie bylibyśmy w stanie darować do końca życia.
Tagi: tekst
27.08.2013 o godz. 19:43

Łosiowy leń.Wczoraj było nawet całkiem miło. Cały dzień spędziliśmy na ogrodzie z rodziną. Zrobiliśmy grilla i wgl. Więc jednak się okazało, hah. Wczoraj wieczorem, jak już wróciłam, porozmawiałam trochę z Kamilem, jak gdyby nigdy nic, odezwał się sam. Czyżby tu był? Ciekawie.
A dzisiaj dość leniwie. Nawet się nie ubrałam XD. Cały dzień w piżamie. Jakoś nie miałam co robić i tak wyszło. Wszyscy znajomi mieli już jakieś plany, więc nie chciałam się wpierdalać. Miałam iść z Dominikiem na spacer, miał się odezwać, ale też jakoś nie wyszło, cóż, płakać nie będę, pierdolę to XD. Pozamulałam trochę i jedyne co kreatywnego zrobiłam to babeczki XD. Ale dobre wyszły, muszę się pochwalić XD. Spędziłam trochę czasu przy laptopie. Ogarnęłam tumblra czy ask'a, pograłam nawet trochę w amnesie, bo lubię. Poczytałabym jeszcze coś żeby dopełnić ten idealny dzień opierdzielania się, ale jestem już zbyt zmęczona jakkolwiek to brzmi XD. Więc chyba nie dam rady, odpuszczę sobie. A co do tumblra to pozwolę sobie jeszcze raz podać tu link i zaprosić Was do odwiedzania. Zrobiłam Wam małą próbkę tego co tam z Kamilą mamy, bo wszystkie dzisiejsze cytaty były zaczerpnięte z niego. Dodam jeszcze, że na razie sama się nim zajmuję, bo Kamila ma średnio z dostępem do internetu na jakiś czas. Na ask'a w sumie też zapraszam jeśli coś do mnie macie :D.
I o to cały dzień... A taki tytuł, bo tak nazwał mnie znajomy XD. Połączył mojego lenia z łosiem, gdyż tak Go nazywam, trochę mnie to rozśmieszyło, więc no... XD. I ogólnie jest ok, spoko, jakoś się trzymam tylko w tym wszystkim trochę brak Pana I. i kiedy tak o tym myślę to odbiera każdy uśmiech jaki się pojawia.
Pozdrawiam.

Weer
Tagi: Specjalne
26.08.2013 o godz. 22:16

Myślałam tylko o tym, że im głębiej czujemy, tym trudniej nam żyć. Komu są potrzebne uczucia? Czasami, kiedy czujesz miłość albo szczęście, uznajesz je za dar. Innym razem są jak przekleństwo.
Tagi: tekst
26.08.2013 o godz. 12:18

Chcę z Tobą iść tam, gdzie nie ma złych wspomnień, weź moją dłoń, chwyć i nie miej złych o mnie.
Tagi: tekst
26.08.2013 o godz. 12:16

Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.
Tagi: tekst
26.08.2013 o godz. 12:14

I powiedz mi, czy wciąż Go kochasz, gdy wiesz, że już nic nie jest tak jak chcesz i nie będzie już jak chcesz by było, i teraz gdy już wiesz, że On nie jest tym, kim chcesz - czy wierzysz w miłość?
Tagi: tekst
26.08.2013 o godz. 12:09

Mógłbym nie spać tyl­ko po to, by słuchać jak oddychasz.
Tagi: tekst
26.08.2013 o godz. 12:08
psychix
W moim innym świecie jest inna prawda...
Skąd: Zabrze
O mnie: Nierealnie żyję światem, który odebrał mi życie.
statystyki
 • Czas na Bloblo: 31 dni 14 godzin 46 minut
 • Napisanych notek: 6555
 • Komentował: 407 razy
 • Zebranych komentarzy: 806
 • Ostatni wpis: 27.06.14, 23:21
 • Wpis średnio co: 6 godzin
 • Profil odwiedzono: 564967 razy
 • Ilość avatarów: 38
 • Ilość zdjęć: 460
 • Ilość filmów: 57
 • Ilość logowań: 544
 • Ostatnie logowanie: 28.08.17, 19:44
 • Ostatnio odwiedzili: tomi89, madteaparty, reaczarna, niedoroslaamilosc, Kalajka, doma007, edi2300, Semi, Malinowa, blogmichaliny
sekcja użytkownika
Metal Pointer